ترجمه وبسایت و وبلاگ

وبلاگ‌ها و وبسایت‌ها در قرن حاضر از ضروریات هر تجارت بین‌المللی پر رونق است. امروزه اکثر سایت‌های موفق در عرصه بین‌المللی و تجارت از دو یا چند زبان درطراحی سایت‌های خود بهره می‌برند. مشتری‌های کالاها و خدمات نیز برای خرید محصول و خدمات مورد نیاز خود، اولین گزینه‌ای را که برای جستجو انتخاب می‌کنند اینترنت است. می‌توان گفت که مشتریان با نگاه به سایت شما اطلاعاتی درباره کالا یا خدمات شما کسب خواهند کرد. در این بین سایت‌هایی موفق هستند که مخاطبان بیشتری از زبان‌های مختلف دنیا را مشتری خود کنند که کلید آن در ترجمه سایت به زبان‌های مختلف دنیاست.

ترجمه وبسایت یکی از مقرون به صرفه‌ترین و اقتصادی‌ترین روش‌های گسترش جهانی بازار شماست. ترجمه محتوای وبسایت، پیام شما را به زبان قابل فهم برای مخاطبین و مشتریان‌ شما منتقل می‌کند. با سهولت و آسودگی که خدمات مرکز ترجمه و نگارش محتوای مهام ترجمه برای شما فراهم می‌آورد، خدمات، محصولات و کسب و کار شما به کشورها و فرهنگ‌های مختلف سفر خواهند کرد.

بومی سازی وب سایت

با توجه به گسترش زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی بین‌المللی و همچنین تجارت مراودارت کشور ما با کشورهای زبان‌های مختلف همچون عراق، ترکیه و روسیه و اتحادیه اروپا، به نظر می‌آید که ترجمه وبسایت و ارائه‌ی محصولات و خدمات به زبانهای انگلیسی، روسی، ترکی استانبولی و بخصوص عربی یکی از ابزارهای اصلی هر شرکت تجاری، خدماتی و یا تولیدی برای تبلیغ است.

مهام ترجمه با استفاده از تجربیات گذشته در ترجمه وبسایت و بومی سازی وبسایت‌های بسیاری از شرکت ها، موسسات، کارخانجات، مشاغل و صاحبان کسب و کار، با همراهی مترجمان ایرانی و خارجی، کلیه محتوای وبسایت ها، اعم از سایت‌های استاتیک و داینامیک، و همه صفحات وب سایت را به بهترین شکل ممکن به زبان های زنده دنیا ترجمه نماید.

جهت ثبت سفارش ترجمه وبسایت و وبلاگ با ما تماس بگیرید.