ضمانت در ترجمه

ارائه ضمانت یا گارانتی در زمینه امور خدماتی و آموزشی هم ملاک رویکرد مشتری مداری است. ترجمه هم از جمله مواردی است که نیازمند گارانتی کیفیت است، بخصوص برای مشتریانی که مایلند ترجمه مقاله خود را در ژورنالهای خارجی به چاپ برسانند. تجربیات چندین ساله ما در زمینه ترجمه نشان داده است که اگرچه بسیاری از مقالات از نظر محتوای پژوهشی غنی و پُربار هستند، اما به دلیل ضعف‌های زبانی نتوانسته اند آن گونه که باید، جایگاه علمی قابل قبولی به دست بیاورند. یکی از فاکتورهای دخیل در پذیرش و موفقیت یک مقاله، ترجمه صحیح و قوی آن است. چه بسیار مقاله‌هایی که به دلیل مشکلات زبانی، برگشت می‌خورند و یا حتی ریجکت می‌شوند.
مهام ترجمه با ارائه گارانتی ۱۰۰ درصدی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، مسئولیت ترجمه، اصلاح و ویرایش زبانی مقالات شما از صفر تا صد را به عهده می‌گیرد. در مدت زمانی که در حرفه ترجمه خدمتگزار شما عزیزان بوده ایم، موفق شده ایم ۱۰۰ درصد مقالات ترجمه شده ای که برای چاپ به ما واگذار شده را در زمان موعد به سرانجام برسانیم. موفقیت شما در زمینه های علمی باعث افتخار ماست.

امانت داری در ترجمه

مطمعنا اگر مقاله ای جهت چاپ در مجلات معتبر جهانی آماده کرده باشید، یکی از دغدغه شما عدم کپی برداری و حفظ حق کپی رایت است. مقالاتی که جهت ترجمه به مهام ترجمه می‌سپارید، توسط گروه مترجمین ما در محیط امن و به دور از کپی برداری ترجمه می‌شود. علاوه بر آن مهام ترجمه در انتخاب مترجمین متعهد و کاربلد نهایت تلاش خود را می‌کند و مترجمین خود را به واسطه فیلترهای سنگین شخصیتی و مهارتی انتخاب می‌کند. در نتیجه مقالات و کتب شخصی شما بدون هیچگونه کپی برداری با دقت و کیفیت بالا توسط مترجمین متخصص و متعهد ترجمه می‌شود که نتیجه آن پذیرش مقالات توسط مجلات معتبر جهانی، و چاپ آن است. 

تضمین کیفیت ترجمه

دیگر نگران کیفیت ترجمه متون خود نباشید، تا زمانی که از ترجمه مقاله یا کتاب خود رضایت کامل نداشته باشید، با مترجم تسویه حساب صورت نمی‌گیرد، در صورتی که امکان ادامه کار با مترجم قبلی وجود نداشته باشد، مهام ترجمه، ترجمه شما را به یکی از مترجم‌های ویژه ی خود واگذار می کند و انجام ترجمه تا کسب رضایت کامل شما مشتری عزیز انجام خواهد شد. رضایت شما مشتری عزیز اولین و مهمترین هدف مهام ترجمه می‌باشد.