آزمون های جذب مترجم و استخدام در مهام ترجمه

آزمون جذب مترجم در مهام ترجمه

در صورتی که شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در مهام ترجمه را دارا هستید می‌توانید در آزمون استخدامی ما شرکت کنید و در صورت کسب نمره قبولی جهت ادامه روند همکاری با شما تماس می‌گیریم.

اگر با شرایط عمومی و اختصاصی مهام ترجمه آشنایی ندارد حتما قبل از شرکت در آزمون این صفحه را مطالعه کنید.

آزمون در نظر گرفته شده برای استخدام در مهام ترجمه فعلا فقط برای زبان انگلیسی می‌باشد. متن کوتاهی از یک مقاله در لینک زیر قرار گرفته است. لطفا آن را دانلود کرده و پس از تکمیل ترجمه از طریق آپلود فایل برای ما ارسال کنید.

نکات:

  1. فایلی که جهت آزمون در نظر گرفته شده است، قسمتی از دو مقاله مجزاست که باید متن انگلیسی را به فارسی، و همچنین متن فارسی را به انگلیسی ترجمه کنید.
  2. فایلی که از طریق لینک زیر دانلود می‌کنید یک فایل ZIP می‌باشد. لذا ترجیا از طریق کامپیوتر و یا لپتاپ جهت دانلود استفاده کنید و از طریق گوشی موبایل دانلود نکنید.
  3. فایلی که برای ما آپلود می‌کنید باید در دو فرمت PDF و WORD باشد.
  4. باید هر دو متن فارسی و انگلیسی به زبان مقابل ترجمه شود و همچنین رعایت نکات نگارشی و کیفیت ترجمه در فرایند ارزیابی و استخدام موثر است.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : pdf, docx, zip.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مقالات مرتبط زیر را هم بخوانید!!

ترجمه فوری – مهام ترجمه

ترجمه فوری – مهام ترجمه

ترجمه فوری ترجمه فوری یکی از پرطرفدارترین سفارش ها درموسسه مهام ترجمه است. ترجمه فوری برای طیف وسیعی از دلایل ایجاد شده است .  شاید به دلیل حجم کار بیش از حد، یک پروژه جدید یا تغییر استراتژی، ناگهان نیاز به ترجمه اسناد شما فوری می شود - و این زمانی است که مهام...

ترجمه متون عربی

ترجمه متون عربی

یکی از خدمات بسیار ارزشمندی که در موسسه مهام ترجمه ارائه می‌شود ترجمه عربی است. در ترجمه عربی، متون مورد نظر شما از زبان عربی به زبان فارسی و از زبان فارسی به زبان عربی ترجمه می‌شود. کلیه متون ترجمه شده زیر نظر کارشناسان خبره این حوزه مورد بازبینی قرار می‌گیرد که در نتیجه یک ترجمه واحد و …

ترجمه تخصصی مقاله در مهام ترجمه

ترجمه تخصصی مقاله در مهام ترجمه

ترجمه تخصصی مقاله در مهام ترجمه از اهمیت بالایی برخوردار است. مترجمین متخصص ما با بهره مندی از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه ترجمه فوری و تخصصی آمادگی کامل برای ترجمه تخصصی متون شما را دارند. میتوانید با استفاده از ….

راه های ارتباط با مهام ترجمه

11 + 9 =

آدرس:
تهران، خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، طبقه دوم، موسسه مهام ترجمه


تلــفن:
۰۲۱-۶۶۵۷۲۹۷۳___۰۲۱-۶۶۴۳۰۷۳۵___۰۲۱-۶۶۴۳۷۲۱۷


تلگرام: mahaamtarjome@

اینستاگرام: tehran_mahaamtarjome@