ترجمه روسی به سایر زبان ها در مهام ترجمه

ترجمه روسی به فارسی و بلعکس

 این زبان به ترتیب متعلق به زبان های اسلاوی شرقی، اسلاوی و در نهایت زبان‌های هندو-اروپایی است و بیش از ۱۷۰ میلیون نفر در روسیه به زبان روسی صحبت می کنند.

در زبان روسی  آثار ادبی بسیار مهم از نویسندگانی نظیر تولستوی و داستایوسکی و متون علمی پر اهمیتی در علوم سیاسی، نظامی و فنی به این زبان نوشته شده است که ترجمه آن به زبان‌های مختلف در اختیار دیگر جوامع قرار گرفته است.

زبان روسی پر گوینده‌ترین زبان اروپاست. این زبان جز یکی از شش زبان رسمی (انگلیسی، اسپانیایی، چینی، روسی، عربی، فرانسوی) سازمان ملل متحد است. که بر اهمیت این زبان می‌افزاید.

دلایل مختلف و مهمی  برای ترجمه متون مختلف زبان روسی به فارسی  و بالعکس وجود دارد ازجمله می‌توان به مسایل  تجاری ایران با روسیه ، مسایل سیاسی و تحولات بین این دو کشور، دانشگاه‌های معتبر روسی، تمایل به تحصیل ایرانیان در این دانشگاه‌ها، جاذبه‌های گردشگری این کشور و برگزاری مسابقات جهانی در این کشور، پیشنیه تاریخی، موسیقیایی و ادبیاتی مربوط به این زبان اشاره کرد.

با ترجمه متون روسی و درک و فهمیدن این زبان می‌توانیم  در اقتصاد روسیه مشارکت داشته باشیم همچنین  این زبان یکی از زبانهای مهم در حوزه ی علم و تکنولوژی می‌باشد.

مهام ترجمه پیشتاز در ترجمه زبان روسی

مترجمین مجرب زبان روسی گروه مهام ترجمه، با تجربه بالا، کلیه متون زبان روسی شما را در عالی‌ترین سطح ترجمه می‌کنند.

در صورتی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های روسی دارید و قصد دارید مدارک شما با کیفیت عالی برای مدیران دانشگاه مقصد ترجمه شود، در صورتی که قصد ارسال نامه رسمی به نهاد‌های روسی دارید و قصد دارید که قواعد زبان مقصد حفظ شود و یا قصد ترجمه کتاب، مقالات علمی و … دارید به راحتی می‌توانید متن مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید و مترجمین ما با کیفیت بالا در زمان مناسب متن مورد نظر شما را ترجمه خواهند کرد.

نوع ترجمه زبان روسی در مهام ترجمه با کیفیت طلائی ترجمه می‌شود. این بدان معنی است که می‌توانید با خیال راحت متن مورد نظر خود را برای ترجمه به مترجمین ما بسپارید و نگران کیفیت ترجمه نباشید. قیمت ترجمه طلائی در مهام ترجمه با توجه به کیفیت آن کاملا مقرون به صرفه است.  برای مشاهده لیست قیمت و ارسال سفارش جهت ترجمه می‌توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

گروه مترجمین زبان روسی در مهام ترجمه
Z

با ما در مهام ترجمه همیشه اول باشید

ترجمه روسی در مهام ترجمه

با ما در مهام ترجمه همیشه اول باشید

مقالات مرتبط زیر را هم بخوانید!!

ترجمه تخصصی مقاله در مهام ترجمه

ترجمه تخصصی مقاله در مهام ترجمه

ترجمه تخصصی مقاله در مهام ترجمه از اهمیت بالایی برخوردار است. مترجمین متخصص ما با بهره مندی از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه ترجمه فوری و تخصصی آمادگی کامل برای ترجمه تخصصی متون شما را دارند. میتوانید با استفاده از ….

ترجمه فوی کتاب

ترجمه فوی کتاب

مطمعنا ترجمه کتاب چند صد صفحه‌ای برای نویسنده کتاب از اهمیت بالایی برخوردار است. کتاب نگارش شده باید با حفظ امانت به زبان مقصد ترجمه شود. ترجمه فوری کتاب یک امر تحصصی و ….

اهمیت ترجمه

اهمیت ترجمه

ترجمه تخصصی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر شما مقاله تخصصی خود را به صورت صحیح به زبان انگلیسی ترجمه نکنید حتما عواقب جبران ناپذیری برای شما به همراه خواهد داشت و …

راه های ارتباط با مهام ترجمه

15 + 14 =

آدرس:
تهران، خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، طبقه دوم، موسسه مهام ترجمه


تلــفن:
۰۲۱-۶۶۵۷۲۹۷۳___۰۲۱-۶۶۴۳۰۷۳۵___۰۲۱-۶۶۴۳۷۲۱۷


تلگرام: mahaamtarjome@

اینستاگرام: tehran_mahaamtarjome@