درباره موسسه مهام ترجمه

معرفی موسسه مهام ترجمه

مهام ترجمه، از فعالان حوزه تخصصی ترجمه مقاله، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فوری و تایپ حرفه‌ای، با مشارکت چند تن از متخصصان امر ترجمه به صورت غیررسمی فعالیت تخصصی خود را از سال ۱۳۹۱ و به طور ویژه برای مشتریان تهران آغاز کرد. پس از گذشت چندین سال و با افزایش تعداد مترجمانی که با این مرکز همکاری می‌کنند، تصمیم بر آن شد تا با تمرکز روی رشته‌های دانشگاهی و گسترش فعالیت‌ها در سرتاسر کشور، اقدام به تأسیس مرکزی مستقل و رسمی نماییم تا با کمک به ایجاد فرصت شغلی مطلوب برای بسیاری از فارغ‌التحصیلان جویای کار، مشکلات زبانی دانشجویان و اساتید محترم که غالب مشتریان این حوزه را تشکیل می‌دهند رفع نمائیم. فعالیت‌های تخصصی مجموعه ما انواع ترجمه از جمله اعزام مترجم همزمان (مترجم شفاهی) به کنفرانس‌ها، همایش‌ها، جلسات بازرگانی داخلی و خارجی (در زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، و اسپانیایی)، ترجمه انگلیسی به فارسی جهت ارائه کلاسی (ترجمه دانشجویی یا ترجمه ارزان)، ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی جهت چاپ در مجلات علمی-پژوهشی، علمی-تخصصی، ISC، ISI، ترجمه پایان نامه، ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی و بالعکس، ترجمه فوری، ترجمه از آلمانی، فرانسوی، عربی، چینی، روسی به فارسی و بالعکس و ترجمه تخصصی کتاب می‌باشد. در حال حاضر مهام ترجمه با بیش از ۱۷۰۰ مترجم حرفه ای پاره وقت و تمام وقت و ۲۵۰ متخصص تایپ حرفه‌ای فعالیتی گسترده در بازار کار آموزشی ایران دارد. هدفی که مهام ترجمه به دنبال آن است حفظ مشتریان قدیمی، جذب مشتریان جدید، ارائه خدمات با کیفیت آموزشی در حوزه ترجمه و افزایش روزافزون اعتماد شما عزیزان است. هدف ما ارائه خدمات ترجمه به بهترین و باکیفیت ترین شکل ممکن به تمامی شما عزیزان است.
خدمات موسسه مهام ترجمه

خدمات ما در مهام ترجمه

ترجمه متون و مقالات عمومی و تخصصی با کیفیت عالی
ترجمه کتاب و مجلات مختلف علمی و تخصصی
ترجمه فوری و تخصصی تمام گرایشات دانشگاهی در کوتاه ترین زمان
ترجمه همزمان کنفرانس ها ، سیمینارها و وبینارها
ترجمه سایت و وبلاگ ها در زمینه های مختلف
ترجمه به زبان های انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی، روسی و بلعکس

مهام ترجمه مترجمین متخصص در اکثر رشته‌های دانشگاهی را داراست. کلیه رشته های گروه علوم پایه، گروه علوم پزشکی، گروه مهندسی، گروه علوم انسانی،گروه هنر، گروه کشاورزی و … تنها بخشی از خدمات قابل ارائه در مهام ترجمه است. مترجمین ما در هر یک از حوزه های ذکر شده با نهایت تلاش و دقت سعی دارند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به تمامی شما عزیران ارائه نمایید. لذا با خیالی آسوده کتاب، مقاله و متون خود را جهت ترجمه به ما بسپارید.

بخشی از مشتریان خدمات ترجمه تخصصی موسسه مهام ترجمه، کسانی هستند که برای ترجمه مقاله  مراجعه می‌کنند.  مهام ترجمه خدمات بسیار گسترده و متنوعی در زمینه ترجمه مقاله ارائه می‌دهد. ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی که مورد نیاز قشر آکادمیک کشورمان است از اصلی ترین خدمات موسسه مهام  ترجمه است.  ترجمه مقاله از زبان‌های دیگر مثل عربی، آلمانی، فرانسوی، روسی به فارسی و بالعکس نیز از دیگر خدمات موسسه مهام ترجمه است.  شما نیز هم اکنون می‌توانید از طریق لینک زیر ترجمه مقاله خود را سفارش دهید.

ثبت سفارش ترجمه در مهام ترجمه

یکی از مهمترین سرویس‌های ترجمه در مهام ترجمه، ترجمه تخصصی مقاله، مخصوصا مقالات ISI و Scopus می‌باشد. ترجمه مقاله دارای اهداف زیادی است که از آن جمله می توان به استفاده در پروژه‌ها و پایان نامه‌ها اشاره کرد. مهمترین سفارشات ترجمه مقاله هم اکنون، سفارش ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی یا از فارسی به انگلیسی می باشد که در موسسه مهام ترجمه با دقت و کیفیت بالا به شما  عزیران ارائه میشود.

راه های ارتباط با مهام ترجمه

12 + 2 =