چکیده پایان نامه و مقاله یکی از بخش‌های مهم پایان‌نامه و مقالات می‌باشد که محتوای تحقیق شامل هدف، مراحل و نتایج حاصل از پژوهش را بیان می‌کند.

یکی از خدمات موسسه مهام ترجمه، ترجمه تخصصی چکیده پایان‌نامه و مقالات علمی در سریع‌ترین زمان و با هزینه بسیار مناسب می‌باشد. اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای ارائه و دفاع از پایان‌نامه خود نیازمند ترجمه چکیده به زبان انگلیسی هستند. این ترجمه باید از لحاظ تخصصی در سطح بالایی باشد زیرا در نسخه نهایی پایان‌نامه چاپ خواهد شد و همواره جز اصلی رزومه تحصیلی فرد محسوب می‌شود. در نتیجه اگر برای دفاع از پایان‌نامه خود قصد ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه خود به انگلیسی هستید، موسسه مهام ترجمه افتخار دارد که خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی چکیده پایان نامه و مقاله شما را با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان ارائه ‌دهد.

ترجمه چکیده پایان نامه به دانشجو در امر ارائه نتایج پایان نامه به غیر فارسی زبانان کمک بسیار زیادی می‌کند و بسیار می‌تواند سرنوشت ساز باشد.

ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه (فارسی به انگلیسی) یکی از حساس‌ترین و پرکاربردترین ترجمه‌ها محسوب می‌شود، زیرا چکیده پایان نامه در قالب چند جمله نتیجه و چگونگی انجام تحقیق و پژوهش را نشان می‌دهد. در نتیجه نیازمند مترجمی متخصص و حرفه‌ای و باتجربه برای بیان صحیح مقصود اصلی جملات به زبان مقصد یعنی انگلیسی می‌باشد.

ترجمه چکیده توسط مترجمانی انجام می‌شود که دارای مهارت در رشته تخصصی مربوطه هستند و در نتیجه کلیه کلمات تخصصی به درستی و بدون هیچگونه نقص ترجمه می‌شوند و دانشجویان عزیز می توانند با خیالی آسوده آن را به دانشگاه یا هر مکان علمی که قصد ارائه آن را دارند تحویل داده و بهترین نتیجه را بگیرند.

در صورت هرگونه نقص در ترجمه که امکان آن بسیار ضعیف است، موسسه مهام ترجمه در کوتاه‌ترین زمان ممکن نقص آن را برطرف می‌کند و گارانتی ترجمه شامل حال آن می‌شود.

سفارش ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه و مقاله خود را هم اکنون ثبت کنید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن برآورد هزینه را انجام داده و نتیجه را به شما اعلام می کنند.